Brak terminuBZP
Dostawa środków czystości w podziale na trzy części
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy449 777,58 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta21 542,22 PLN
Najdroższa oferta449 777,58 PLN
Taniej od najdroższej428 235,36 PLN95% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1988%
21 542,22 PLN
najtańsza449 777,58 PLN
najdroższa
najtańsza449 777,58 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 22.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sulęcin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39831240-0 — Preparaty czyszczące
Numer ogłoszenia2026/BZP 00399853
Data publikacji20.08.2026 10:54
Kody CPV
39831240-0Preparaty czyszczące
39222100-5Artykuły cateringowe jednorazowe
39830000-9Środki czyszczące
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)20.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-01111aa4-a4b2-4160-b94d-62484ca0697c