Brak terminuBZP
Budowa budynku zaplecza sanitarno-szatniowego przy ul. Kolejowej w Prudniku - zaspokojenie potrzeb społecznych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy8 609 149,05 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta8 609 149,05 PLN
Najdroższa oferta10 770 453,11 PLN
Taniej od najdroższej2 161 304,06 PLN20% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+25%
8 609 149,05 PLN
najtańsza · wybrana10 770 453,11 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana10 770 453,11 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Prudnik). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00401248
Data publikacji20.08.2026 23:32
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45450000-6Roboty budowlane
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45223500-1Konstrukcje z betonu zbrojonego
45223100-7Montaż konstrukcji metalowych
45320000-6Roboty izolacyjne
45262620-3Ściany nośne
45442100-8Roboty malarskie
45332200-5Roboty instalacyjne hydrauliczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)20.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c4b3de10-0518-4ee6-b52e-1148473dd8b8