Brak terminuBZP
Przebudowa nawierzchni dróg z masy asfaltowej na terenie Gminy Lubaczów
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy942 204,28 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta942 204,28 PLN
Najdroższa oferta1 158 420,47 PLN
Taniej od najdroższej216 216,19 PLN19% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+23%
942 204,28 PLN
najtańsza · wybrana1 158 420,47 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 158 420,47 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lubaczów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00401812
Data publikacji21.08.2026 10:39
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c35b909e-397f-4c82-9139-9fe1a8070b8f