Brak terminuBZP
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę miejsca ukrycia przy ul. Żeromskiego 26 w Mielcu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy249 050,40 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta249 050,40 PLN
Najdroższa oferta356 700,00 PLN
Taniej od najdroższej107 649,60 PLN30% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+43%
249 050,40 PLN
najtańsza · wybrana356 700,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana356 700,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mielec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71320000-7 — Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Numer ogłoszenia2026/BZP 00402065
Data publikacji21.08.2026 11:38
Kody CPV
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71220000-6Usługi projektowania architektonicznego
71248000-8Nadzór nad projektem i dokumentacją
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-11c73385-cdfe-4a92-8adc-542d5b27d06c