Brak terminuBZP
Odbiór, transport i unieszkodliwienie odpadów kuchennych ulegających biodegradacji kat.3 wytworzonych podczas 33 pielgrzymki na Jasną Górę
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy14 288,40 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta14 288,40 PLN
Najdroższa oferta17 820,00 PLN
Taniej od najdroższej3 531,60 PLN20% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+25%
14 288,40 PLN
najtańsza · wybrana17 820,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana17 820,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zegrze). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)90500000-2 — Usługi związane z odpadami
Numer ogłoszenia2026/BZP 00402121
Data publikacji21.08.2026 11:49
Kody CPV
90500000-2Usługi związane z odpadami
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu13.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3bd08dfb-55d0-4103-9d21-ae7072da897e