Brak terminuBZP
Zakup lekkiego samochodu ratowniczego = większe bezpieczeństwo oraz pomoc mieszkańcom miasta w trakcie występujących zagrożeń. Budżet Obywatelski 2026
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy603 124,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta52 767,00 PLN
Najdroższa oferta544 330,00 PLN
Taniej od najdroższej491 563,00 PLN90% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+932%
52 767,00 PLN
najtańsza544 330,00 PLN
najdroższa
najtańsza544 330,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 05.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Leszno). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34100000-8 — Pojazdy silnikowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00402410
Data publikacji21.08.2026 12:50
Kody CPV
34100000-8Pojazdy silnikowe
34144200-0Pojazdy służb ratowniczych
34144210-3Wozy strażackie
35110000-8Bezpieczeństwo i obronność
35113000-9Sprzęt bezpieczeństwa
35113400-3Odzież ochronna i zabezpieczająca
35800000-2Sprzęt osobisty i pomocniczy
34711200-6Bezzałogowe statki powietrzne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.06.2026
- Wynik postępowania09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)21.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja samorządowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-576d058a-d2b1-47ad-884c-9907f197c5c8