Brak terminuBZP
Sprzedaż i dostawa subskrypcji licencji oprogramowania komputerowego dla Wydawnictwa Uniwersytetu Rzeszowskiego.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy12 084,75 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta12 084,75 PLN
Najdroższa oferta12 383,64 PLN
Taniej od najdroższej298,89 PLN2% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2%
12 084,75 PLN
najtańsza · wybrana12 383,64 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana12 383,64 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 05.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00403959
Data publikacji24.08.2026 12:06
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-0b0e0422-1eb5-4bca-a3c7-5f6315237e31