Brak terminuBZP
Budowa sieci wodociągowej oraz kanalizacji w msc. Rząśnik
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy52 521,00 PLN
Liczba złożonych ofert9Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta52 521,00 PLN
Najdroższa oferta120 257,00 PLN
Taniej od najdroższej67 736,00 PLN56% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+129%
52 521,00 PLN
najtańsza · wybrana120 257,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana120 257,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rząśnik). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45231300-8 — Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404002
Data publikacji24.08.2026 12:20
Kody CPV
45231300-8Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków
45332000-3Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-85790d81-20a8-4e28-9f8e-b8f431573fe7