Brak terminuBZP
Zakup i dostawa sprzętu i wyposażenia medycznego w ramach zadania pn. „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy248 150,07 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta248 150,07 PLN
Najdroższa oferta248 150,07 PLN
Data zawarcia umowy: 30.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ GMINY WŁOCŁAWEK
MiastoKruszyn
WojewództwoKujawsko-Pomorskie
NIP8882476191
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kruszyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33100000-1 — Urządzenia medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404009
Data publikacji24.08.2026 12:24
Kody CPV
33100000-1Urządzenia medyczne
33112200-0Aparaty ultrasonograficzne
33124100-6Urządzenia diagnostyczne
33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczne
39110000-6Meble i wyposażenie
39150000-8Różne meble i wyposażenie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c6319d0b-4673-490c-9039-e3ebb690d818