Brak terminuBZP
Przebudowa i rozbudowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z częścią usługową położonego w Kutnie przy ul. Sienkiewicza 9.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy5 458 500,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta5 458 500,00 PLN
Najdroższa oferta6 609 657,00 PLN
Taniej od najdroższej1 151 157,00 PLN17% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+21%
5 458 500,00 PLN
najtańsza · wybrana6 609 657,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana6 609 657,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kutno). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404702
Data publikacji24.08.2026 15:26
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynków
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45332000-3Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne
45331100-7Instalowanie centralnego ogrzewania
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45321000-3Izolacja cieplna
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a6575fa4-52f8-436f-9212-06bc268a9189