Brak terminuBZP
Zagospodarowanie terenu w miejscowości Wacyn pod zajezdnię autobusową – etap II
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaPaweł Wiatrak, wspólnik spółki cywilnej, Firma Budowlano-Usługowa „WIATROBUD II”Radom
Wartość umowy3 612 760,55 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta3 612 760,55 PLN
Najdroższa oferta4 299 524,03 PLN
Taniej od najdroższej686 763,48 PLN16% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+19%
3 612 760,55 PLN
najtańsza · wybrana4 299 524,03 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana4 299 524,03 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 30.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zakrzew). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404831
Data publikacji24.08.2026 19:07
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45321000-3Izolacja cieplna
45323000-7Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
45421000-4Roboty w zakresie stolarki budowlanej
45430000-0Pokrywanie podłóg i ścian
45440000-3Roboty malarskie i szklarskie
45450000-6Roboty budowlane
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3528044f-965d-4be9-bed9-888a8864f70c