Brak terminuBZP
Dostawa wyposażenia meblowego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy73 005,42 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta73 005,42 PLN
Najdroższa oferta630 522,87 PLN
Taniej od najdroższej557 517,45 PLN88% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+764%
73 005,42 PLN
najtańsza · wybrana630 522,87 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana630 522,87 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Myślenice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39160000-1 — Meble szkolne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404839
Data publikacji24.08.2026 19:46
Kody CPV
39160000-1Meble szkolne
39130000-2Meble biurowe
39111100-4Siedziska obrotowe
39150000-8Różne meble i wyposażenie
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-177f28ff-aed1-4a54-ac5a-9ee95d2dec84