Brak terminuBZP
Sukcesywna dostawa produktów mleczarskich na potrzeby stołówki w Dobrzeniu Wielkim.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy187 877,55 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta187 877,55 PLN
Najdroższa oferta200 361,00 PLN
Taniej od najdroższej12 483,45 PLN6% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+7%
187 877,55 PLN
najtańsza · wybrana200 361,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana200 361,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 28.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kup). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)15500000-3 — Produkty mleczarskie
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404846
Data publikacji24.08.2026 20:16
Kody CPV
15500000-3Produkty mleczarskie
15550000-8Klasyfikowane produkty mleczarskie
15540000-5Produkty serowarskie
15530000-2Masło
15510000-6Mleko i śmietana
15551000-5Jogurt i pozostałe przefermentowane przetwory mleczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu06.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4bd06dd4-21a1-4e26-885f-8d5580acc94f