Brak terminuBZP
"Zespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich w Legnicy - Modernizacja dachu nad halą widowiskowo-sportową i częścią zaplecza" .
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 771 200,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 771 200,00 PLN
Najdroższa oferta2 477 093,20 PLN
Taniej od najdroższej705 893,20 PLN28% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+40%
1 771 200,00 PLN
najtańsza · wybrana2 477 093,20 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 477 093,20 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 23.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZespół Szkół Integracyjnych im. Piastów Śląskich
MiastoLegnica
WojewództwoDolnośląskie
NIP6912072334
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45200000-9 — Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404847
Data publikacji24.08.2026 20:19
Kody CPV
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-dd9626c7-0cdb-4fd0-87ee-139e7752672f