Brak terminuBZP
Dostawa, instalacja, konfiguracja oraz wdrożenie kompleksowego systemu szkoleniowego dwóch wyspecjalizowanych urządzeń: symulatora samolotowego oraz symulatora śmigłowcowego
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy246 000,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta123 000,00 PLN
Najdroższa oferta196 800,00 PLN
Taniej od najdroższej73 800,00 PLN38% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+60%
123 000,00 PLN
najtańsza196 800,00 PLN
najdroższa
najtańsza196 800,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mielec). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404848
Data publikacji24.08.2026 20:22
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
34152000-7Symulatory szkoleniowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-2c984489-9d7d-4840-81ed-7b861e85e033