Brak terminuBZP
Przebudowa i remont dróg wewnętrznych na terenie gminy Kozłów
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy167 343,25 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta122 322,00 PLN
Najdroższa oferta274 659,00 PLN
Taniej od najdroższej152 337,00 PLN55% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+125%
122 322,00 PLN
najtańsza274 659,00 PLN
najdroższa
najtańsza274 659,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 07.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kozłów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404862
Data publikacji24.08.2026 21:27
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45111300-1Roboty rozbiórkowe
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233253-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg dla pieszych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)24.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-937dd356-c181-4c56-8f8d-4ecebb3dbc06