Za 6 dniTED UE

Postępowanie o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego na dostawę preparatów dezynfekcyjnych.

Wartość szacunkowaNie podanomediana w kategorii: 233 280,00 PLN
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert07.09.2026Za 6 dni+ Dodaj do kalendarza
Konkurencyjność~1,5 niska34% ma ≥2 oferty

Informacje o zamówieniu

Zamawiający

NazwaUniwersytecki Szpital Dziecięcy w Lublinie
MiastoLublin
WojewództwoLubelskie

Lokalizacja zamawiającego

Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.

Szczegóły zamówienia

RodzajDostawy
Branża (CPV)33631600 — Medycyna i laboratorium
Numer ogłoszenia584351-2026
Data publikacji25.08.2026

Kody CPV

33631600Medycyna i laboratorium

Analiza rynkowa i konkurencja

W skrócie

Zamówienie dotyczy dostawy preparatów dezynfekcyjnych realizowanej w siedmiu zadaniach. Przedmiot obejmuje dostawy produktów dezynfekcyjnych zgodnie ze szczegółowym opisem zawartym w Opisie Przedmiotu Zamówienia. Wymagane jest zapewnienie dostaw zgodnie z warunkami specyfikacji technicznej.

Kluczowe wymagania

  • Doświadczenie w dostawach preparatów dezynfekcyjnych i produktów chemicznych
  • Posiadanie certyfikatów do produktów dezynfekcyjnych wymaganych przepisami
  • Zdolność do realizacji dostaw w siedmiu oddzielnych zadaniach
  • Zgodność preparatów z obowiązującymi normami i wymogami bezpieczeństwa

Wyłuskane z treści ogłoszenia — pełne i wiążące warunki znajdziesz w dokumentacji (SWZ).

Zapytaj o ten przetarg

Masz pytanie o warunki udziału, terminy albo wymagania? Zadaj je własnymi słowami — odpowiemy na podstawie treści tego ogłoszenia. Za darmo.

Konkurencja i ceny — Medycyna i laboratorium

W kategorii Medycyna i laboratorium rozstrzygnięte postępowania otrzymują średnio 1,5 oferty (konkurencja niska); 34% ma co najmniej dwie oferty. Mediana wartości udzielonych zamówień to 233 280,00 PLN, a typowy przedział cen wynosi od 83 600,00 PLN do 501 623,59 PLN.

Rozkład wartości w kategorii — mediana 233 280,00 PLN
Ile firm składa oferty — średnio ~1,5 (niska konkurencja)

Na podstawie 69 348 rozstrzygnięć z BZP w tej kategorii. Zobacz wszystkie przetargi: Medycyna i laboratorium.

Sprawdź opłacalność startu

Podaj koszt przygotowania oferty i swoją marżę, a my oszacujemy oczekiwaną wartość finansową udziału w tym postępowaniu na podstawie danych z tej kategorii i regionu.

%

Zobacz pełny kalkulator i scenariusze konkurencji.

Analiza rynkowa

Przedmiot zamówienia

Opis zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa preparatów dezynfekcyjnych

Przedmiot zamówienia obejmuje 7 zadań

Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia zawiera Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ), stanowiący załącznik nr 7 do SWZ.

Warunki i informacje dodatkowe

Informacje dodatkowe

Próg unijnyPowyżej progu UE
KrajPL