Brak terminuBZP
Dostawa materiałów eksploatacyjnych do drukarek
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy201 813,40 PLN
Liczba złożonych ofert10Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta201 813,40 PLN
Najdroższa oferta241 415,79 PLN
Taniej od najdroższej39 602,39 PLN16% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+20%
201 813,40 PLN
najtańsza · wybrana241 415,79 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana241 415,79 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZespół Opieki Zdrowotnej w Suchej Beskidzkiej
MiastoSucha Beskidzka
WojewództwoMałopolskie
NIP5521274352
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sucha Beskidzka). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)30125110-5 — Toner do drukarek laserowych/faksów
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404875
Data publikacji25.08.2026 06:23
Kody CPV
30125110-5Toner do drukarek laserowych/faksów
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9a575a7e-17f2-4531-aeee-1c8e51a2d483