Brak terminuBZP
Dostawa sprzętu medycznego i wyposażenia dla ambulatoryjnej opieki specjalistycznej (AOS)
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy473 175,24 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta154 143,24 PLN
Najdroższa oferta334 800,00 PLN
Taniej od najdroższej180 656,76 PLN54% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+117%
154 143,24 PLN
najtańsza334 800,00 PLN
najdroższa
najtańsza334 800,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ OPIEKI ZDROWOTNEJ W LEŻAJSKU
MiastoLeżajsk
WojewództwoPodkarpackie
NIP8161452585
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Leżajsk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33100000-1 — Urządzenia medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404985
Data publikacji25.08.2026 08:18
Kody CPV
33100000-1Urządzenia medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-1729930e-48a2-4037-8f8f-49c1819ebb12