Brak terminuBZP
Doposażenie w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy182 901,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta64 821,00 PLN
Najdroższa oferta430 500,00 PLN
Taniej od najdroższej365 679,00 PLN85% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+564%
64 821,00 PLN
najtańsza430 500,00 PLN
najdroższa
najtańsza430 500,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 14.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rejowiec Fabryczny). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)31121000-0 — Zestawy prądnicowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405000
Data publikacji25.08.2026 08:25
Kody CPV
31121000-0Zestawy prądnicowe
31122000-7Jednostki prądotwórcze
43261000-0Koparki mechaniczne
43260000-3
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7f718d89-15c5-4e10-a3cd-6d929bdd110b