Brak terminuBZP
Dostawa gadżetów reklamowych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy165 420,00 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta165 420,00 PLN
Najdroższa oferta165 420,00 PLN
Data zawarcia umowy: 11.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaPOLITECHNIKA RZESZOWSKA IM.IGNACEGO ŁUKASIEWICZA
MiastoRzeszów
WojewództwoPodkarpackie
NIP8130266999
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Rzeszów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39294100-0 — Artykuły informacyjne i promocyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00404997
Data publikacji25.08.2026 08:23
Kody CPV
39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu12.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ffb89b03-49f2-43b7-a2b8-3e63fbe62e36