Brak terminuBZP
Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Śmiłowo
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy617 111,79 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta617 111,79 PLN
Najdroższa oferta989 333,71 PLN
Taniej od najdroższej372 221,92 PLN38% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+60%
617 111,79 PLN
najtańsza · wybrana989 333,71 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana989 333,71 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bielsk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405020
Data publikacji25.08.2026 08:32
Kody CPV
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-51428a3e-7f43-40c2-b2e4-32cbcc2c7068