Brak terminuBZP
Dostawa kabli i przewodów energetycznych i sygnalizacyjnych” dla Spółki Restrukturyzacji Kopalń S.A. Oddział Centralny Zakład Odwadniania Kopalń.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy437 837,40 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta597 464,51 PLN
Najdroższa oferta1 294 523,59 PLN
Taniej od najdroższej697 059,08 PLN54% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+117%
597 464,51 PLN
najtańsza1 294 523,59 PLN
najdroższa
najtańsza1 294 523,59 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Bytom). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)31320000-5 — Kable energetyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405029
Data publikacji25.08.2026 08:33
Kody CPV
31320000-5Kable energetyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-fdc8ac35-e935-4baf-99d4-a28d0acfe022