Brak terminuBZP
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla zadania - „Budowa budynku Biblioteka – Przestrzeń - Dobra
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy307 500,00 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta307 500,00 PLN
Najdroższa oferta630 000,00 PLN
Taniej od najdroższej322 500,00 PLN51% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+105%
307 500,00 PLN
najtańsza · wybrana630 000,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana630 000,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Pruszków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71000000-8 — Architektura i inżynieria
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405088
Data publikacji25.08.2026 08:49
Kody CPV
71000000-8Architektura i inżynieria
71200000-0Usługi architektoniczne i podobne
71220000-6Usługi projektowania architektonicznego
71221000-3Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
71240000-2Architektura i inżynieria
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71242000-6Architektura i inżynieria
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu02.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-9bdf0f7a-ff0f-4cf7-89ec-b6c5d5d6da67