Brak terminuBZP
Naprawa lewostronnego wału przeciwpowodziowego rzeki Opawy w km 55+000-58+000 (2,0 km) w miejscowości Boboluszki, gmina Branice, powiat Głubczycki"- roboty budowlane.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy13 496 426,08 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta13 496 483,21 PLN
Najdroższa oferta18 901 562,14 PLN
Taniej od najdroższej5 405 078,93 PLN29% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+40%
13 496 483,21 PLN
najtańsza18 901 562,14 PLN
najdroższa
najtańsza18 901 562,14 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405097
Data publikacji25.08.2026 08:50
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45240000-1Budowa obiektów inżynierii wodnej
45246000-3Roboty w zakresie regulacji rzek i kontroli przeciwpowodziowej
71300000-1Usługi inżynieryjne
77211400-6Usługi wycinania drzew
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.05.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a1b986d1-b20d-493d-a591-790234dd2861