Brak terminuBZP
Modernizacja nawierzchni dróg zarządzanych przez Miejski Zarząd Dróg, w technologii asfaltobetonu, z podziałem na 4 części.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy3 099 302,32 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta127 428,00 PLN
Najdroższa oferta2 635 456,77 PLN
Taniej od najdroższej2 508 028,77 PLN95% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1968%
127 428,00 PLN
najtańsza2 635 456,77 PLN
najdroższa
najtańsza2 635 456,77 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Skoczów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233220-7 — Roboty w zakresie nawierzchni dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405053
Data publikacji25.08.2026 08:40
Kody CPV
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233252-0Roboty w zakresie nawierzchni ulic
45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5fc65aaa-a6b7-45f5-8ba1-1af894989e39