Brak terminuBZP
Dostawa wyrobów medycznych kompatybilnych z systemem podciśnieniowej terapii leczenia ran w podziale na zadania
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy64 486,80 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta64 486,80 PLN
Najdroższa oferta64 486,80 PLN
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSZPITAL WOLSKI IM. DR ANNY GOSTYŃSKIEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoWarszawa
WojewództwoMazowieckie
NIP5271045483
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33140000-3 — Materiały medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405058
Data publikacji25.08.2026 08:41
Kody CPV
33140000-3Materiały medyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu23.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-4ce8b53a-23e8-42de-8106-dd12c3a7cbeb