Brak terminuBZP
D/108/2026 DOSTAWA PRZEDMIOTÓW UMUNDUROWANIA I WYEKWIPOWANIA W 2026 ROKU - BERET KOLORU CIEMNONIEBIESKIEGO DKWOC
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy191 880,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta89 544,00 PLN
Najdroższa oferta117 292,80 PLN
Taniej od najdroższej27 748,80 PLN24% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+31%
89 544,00 PLN
najtańsza117 292,80 PLN
najdroższa
najtańsza117 292,80 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 21.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)18443310-2 — Berety
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405052
Data publikacji25.08.2026 08:40
Kody CPV
18443310-2Berety
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-43eb3e9b-c6cf-4e50-bb5c-e528bb9bd6a9