Brak terminuBZP
Przedłużenie subskrypcji usług bezpieczeństwa oraz wsparcia technicznego producenta dla urządzenia klasy NGFW Fortinet
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy12 373,80 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta12 373,80 PLN
Najdroższa oferta13 147,27 PLN
Taniej od najdroższej773,47 PLN6% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+6%
12 373,80 PLN
najtańsza · wybrana13 147,27 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana13 147,27 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Przeworsk). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)48000000-8 — Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405059
Data publikacji25.08.2026 08:41
Kody CPV
48000000-8Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
48730000-4Pakiety oprogramowania zabezpieczającego
72611000-6Usługi w zakresie wsparcia technicznego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3841d75e-8042-4673-b41f-9c2e771c139d