Brak terminuBZP
Wykonanie drenażu opaskowego z uporządkowaniem instalacji kanalizacji deszczowej oraz wykonanie izolacji ścian fundamentowych pawilonu nr 1 Sanatorium Uzdrowiskowego „ZIMOWIT” w Dusznikach- Zdroju
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy866 392,50 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta866 392,50 PLN
Najdroższa oferta1 426 572,38 PLN
Taniej od najdroższej560 179,88 PLN39% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+65%
866 392,50 PLN
najtańsza · wybrana1 426 572,38 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 426 572,38 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sokołowsko). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45111240-2 — Roboty w zakresie odwadniania gruntu
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405064
Data publikacji25.08.2026 08:42
Kody CPV
45111240-2Roboty w zakresie odwadniania gruntu
43124100-9Drenaże
45320000-6Roboty izolacyjne
45321000-3Izolacja cieplna
45232451-8Roboty odwadniające i nawierzchniowe
45232440-8Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów do odprowadzania ścieków
45000000-7Roboty budowlane
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu03.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a203243f-8f6e-4795-85a6-405779d22dae