Brak terminuBZP
Zakup, dostawa i montaż mebli biurowych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy95 976,90 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta95 976,90 PLN
Najdroższa oferta147 966,00 PLN
Taniej od najdroższej51 989,10 PLN35% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+54%
95 976,90 PLN
najtańsza · wybrana147 966,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana147 966,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Katowice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39130000-2 — Meble biurowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405184
Data publikacji25.08.2026 09:16
Kody CPV
39130000-2Meble biurowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-cef8f975-3db5-4aeb-9eca-884e3b3cfac2