Brak terminuBZP
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej dróg w Gminie Tarczyn
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy294 870,11 PLN
Liczba złożonych ofert6Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta294 870,11 PLN
Najdroższa oferta490 770,00 PLN
Taniej od najdroższej195 899,89 PLN40% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+66%
294 870,11 PLN
najtańsza · wybrana490 770,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana490 770,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Tarczyn). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)31520000-7 — Lampy i oprawy oświetleniowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405190
Data publikacji25.08.2026 09:18
Kody CPV
31520000-7Lampy i oprawy oświetleniowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu08.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-5fa78660-0080-44f6-a299-d74bcff6e1dd