Brak terminuBZP
Budowa magazynu obrony cywilnej przy OSP w Baranowie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy392 888,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta392 888,00 PLN
Najdroższa oferta676 281,06 PLN
Taniej od najdroższej283 393,06 PLN42% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+72%
392 888,00 PLN
najtańsza · wybrana676 281,06 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana676 281,06 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Baranowo). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405202
Data publikacji25.08.2026 09:21
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45262310-7Zbrojenie
45223100-7Montaż konstrukcji metalowych
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45111291-4Roboty w zakresie zagospodarowania terenu
45110000-1Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne
45233200-1Roboty w zakresie różnych nawierzchni
45233161-5Roboty budowlane w zakresie ścieżek pieszych
45262300-4Betonowanie
45262400-5Wnoszenie konstrukcji ze stali konstrukcyjnej
45261000-4Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45320000-6Roboty izolacyjne
45420000-7Roboty w zakresie zakładania stolarki budowlanej oraz roboty ciesielskie
45432130-4Pokrywanie podłóg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-43321b30-0f6d-4906-920d-50ea9d319dda