Brak terminuBZP
Budowa budynku biurowego z zapleczem warsztatowym wraz z niezbędną infrastrukturą techniczną i zagospodarowaniem terenu – Etap I stan surowy otwarty.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 743 019,57 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta1 743 019,57 PLN
Najdroższa oferta1 931 532,79 PLN
Taniej od najdroższej188 513,22 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+11%
1 743 019,57 PLN
najtańsza · wybrana1 931 532,79 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 931 532,79 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 12.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaTOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
MiastoMława
WojewództwoMazowieckie
NIP5691679728
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Mława). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45210000-2 — Roboty budowlane w zakresie budynków
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405198
Data publikacji25.08.2026 09:20
Kody CPV
45210000-2Roboty budowlane w zakresie budynków
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45262210-6Fundamentowanie
45262300-4Betonowanie
45223500-1Konstrukcje z betonu zbrojonego
45261100-5Wykonywanie konstrukcji dachowych
45261210-9Wykonywanie pokryć dachowych
45320000-6Roboty izolacyjne
45223100-7Montaż konstrukcji metalowych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu16.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7ed4e1c7-845d-4c86-a057-77d5eaad56da