Brak terminuBZP
Wykonanie pracy geodezyjnej polegającej na sporządzeniu dokumentacji geodezyjno – prawnej służącej do uregulowania własności gruntów zajętych pod drogę publiczną” - 5 Zadań
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy82 900,00 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta2 500,00 PLN
Najdroższa oferta95 250,00 PLN
Taniej od najdroższej92 750,00 PLN97% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+3710%
2 500,00 PLN
najtańsza95 250,00 PLN
najdroższa
najtańsza95 250,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 19.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kielce). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)71355000-1 — Usługi pomiarowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405216
Data publikacji25.08.2026 09:25
Kody CPV
71355000-1Usługi pomiarowe
71354000-4Usługi sporządzania map
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu09.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-65952c5d-fe18-4be6-9448-044f37ecc705