Brak terminuBZP
Dostawa środków dezynfekcyjnych dla SPZZOZ w Gryficach
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy986 623,03 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta24 114,63 PLN
Najdroższa oferta397 409,90 PLN
Taniej od najdroższej373 295,27 PLN94% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1548%
24 114,63 PLN
najtańsza397 409,90 PLN
najdroższa
najtańsza397 409,90 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 23.07.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMODZIELNY PUBLICZNY ZESPÓŁ ZAKŁADÓW OPIEKI ZDROWOTNEJ W GRYFICACH
MiastoGryfice
WojewództwoZachodniopomorskie
NIP8571688560
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Gryfice). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)24455000-8 — Środki odkażające
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405219
Data publikacji25.08.2026 09:26
Kody CPV
24455000-8Środki odkażające
24457000-2Środki grzybobójcze
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu25.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-3daf6db6-0e89-48cd-b1f9-83797102f334