Brak terminuBZP
Zakup koparko – ładowarki w ramach Programu Ochrony Ludności i Obrony Cywilnej (OLIOC) na lata 2025 – 2026. Obszar 2 – Zabezpieczenie logistyczne i zapewnienie ciągłości dostaw
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy390 525,00 PLN
Liczba złożonych ofert9Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta381 300,00 PLN
Najdroższa oferta664 200,00 PLN
Taniej od najdroższej282 900,00 PLN43% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+74%
381 300,00 PLN
najtańsza664 200,00 PLN
najdroższa
najtańsza664 200,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Płoty). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)43261000-0 — Koparki mechaniczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405221
Data publikacji25.08.2026 09:26
Kody CPV
43261000-0Koparki mechaniczne
43261100-1Ładowarki mechaniczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu22.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-cf32a5b5-12e0-43fc-8c21-86e706fc53cd