Brak terminuBZP
Zapewnienie przestrzeni do aktywizacji mieszkańców i poprawy bezpieczeństwa lokalnego poprzez budowę świetlicy wiejskiej z częścią remizową w miejscowości Telaki, gmina Kosów Lacki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy1 746 600,00 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta1 746 600,00 PLN
Najdroższa oferta2 041 475,28 PLN
Taniej od najdroższej294 875,28 PLN14% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+17%
1 746 600,00 PLN
najtańsza · wybrana2 041 475,28 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana2 041 475,28 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kosów Lacki). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45000000-7 — Roboty budowlane
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405156
Data publikacji25.08.2026 09:08
Kody CPV
45000000-7Roboty budowlane
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu14.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-a27b0745-c0a9-4615-aa9c-ededa2d98bab