Brak terminuBZP
Dostawa odzieży, sprzętu i wyposażenia strażackiego na potrzeby jednostek OSP
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy511 344,65 PLN
Liczba złożonych ofert5Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta18 742,50 PLN
Najdroższa oferta306 435,33 PLN
Taniej od najdroższej287 692,83 PLN94% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1535%
18 742,50 PLN
najtańsza306 435,33 PLN
najdroższa
najtańsza306 435,33 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Kraków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)18100000-0 — Odzież i obuwie
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405126
Data publikacji25.08.2026 08:58
Kody CPV
18100000-0Odzież i obuwie
18110000-3Odzież branżowa
18130000-9Specjalna odzież robocza
18830000-6Obuwie ochronne
35113410-6Odzież ochrony biologicznej i chemicznej
35110000-8Bezpieczeństwo i obronność
35111000-5Sprzęt gaśniczy
44512940-3Zestawy narzędziowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu29.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-7f74b6c6-0e7e-4188-97de-73d5023e60d6