Brak terminuBZP
Przebudowa drogi gminnej nr 106870B Protasy - Łubniki
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy2 868 520,83 PLN
Liczba złożonych ofert8Wysoka konkurencja
Najtańsza oferta2 868 520,83 PLN
Najdroższa oferta4 531 947,47 PLN
Taniej od najdroższej1 663 426,64 PLN37% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+58%
2 868 520,83 PLN
najtańsza · wybrana4 531 947,47 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana4 531 947,47 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Zabłudów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45100000-8 — Przygotowanie terenu pod budowę
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405127
Data publikacji25.08.2026 08:58
Kody CPV
45100000-8Przygotowanie terenu pod budowę
45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
45220000-5Roboty inżynieryjne i budowlane
71310000-4Doradcze usługi inżynieryjne i budowlane
71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71330000-0Różne usługi inżynieryjne
45233121-3Roboty w zakresie budowy dróg głównych
45233320-8Fundamentowanie dróg
45243510-0Budowa nasypów
45233220-7Roboty w zakresie nawierzchni dróg
45233290-8Instalowanie znaków drogowych
45233221-4Malowanie nawierzchi
45231000-5Roboty budowlane
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45232452-5Roboty odwadniające
45233222-1Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
45112710-5Roboty w zakresie kształtowania terenów zielonych
45236000-0Wyrównywanie terenu
45233140-2Roboty drogowe
71322000-1Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
79993000-1Usługi zarządzania obiektami budowlanymi i urządzeniami
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-c7e8ccef-b05a-4e37-a484-e442cdcbb93f