Brak terminuBZP
Dostawa substancji recepturowych - 2 zadania
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy861 360,00 PLN
Liczba złożonych ofert1Niska konkurencja
Najtańsza oferta59 400,00 PLN
Najdroższa oferta801 960,00 PLN
Taniej od najdroższej742 560,00 PLN93% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+1250%
59 400,00 PLN
najtańsza801 960,00 PLN
najdroższa
najtańsza801 960,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lublin). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33600000-6 — Produkty farmaceutyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405125
Data publikacji25.08.2026 08:57
Kody CPV
33600000-6Produkty farmaceutyczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu10.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-71302597-32b6-4270-9ecd-f8583f1cf8b8