Brak terminuBZP
Zakup i dostawa pojemników przeznaczonych do gromadzenia odpadów segregowanych w zabudowie wielorodzinnej na terenie Miasta Pruszkowa
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy299 763,30 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta299 763,30 PLN
Najdroższa oferta437 450,00 PLN
Taniej od najdroższej137 686,70 PLN31% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+46%
299 763,30 PLN
najtańsza · wybrana437 450,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana437 450,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 11.05.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Pruszków). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)34928480-6 — Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405239
Data publikacji25.08.2026 09:32
Kody CPV
34928480-6Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
44613600-6Pojemniki kołowe
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu07.04.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-dce37038-d167-4738-8828-983483278b21