Brak terminuBZP
Budowa oświetlenia wraz z kanalizacją kablową na terenie obiektu sportowego przy ul. Korfantego w Poznaniu
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy295 200,00 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta295 200,00 PLN
Najdroższa oferta398 615,68 PLN
Taniej od najdroższej103 415,68 PLN26% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+35%
295 200,00 PLN
najtańsza · wybrana398 615,68 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana398 615,68 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 24.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Poznań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45310000-3 — Roboty instalacyjne elektryczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405248
Data publikacji25.08.2026 09:35
Kody CPV
45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
45111200-0Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45311200-2Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu21.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-ac20714a-6768-48cc-9f75-3e7292a5f6e6