Brak terminuBZP
Przebudowa drogi gminnej koło szkoły w Radogoszczy
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy289 273,72 PLN
Liczba złożonych ofert4Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta289 273,72 PLN
Najdroższa oferta387 777,77 PLN
Taniej od najdroższej98 504,05 PLN25% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+34%
289 273,72 PLN
najtańsza · wybrana387 777,77 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana387 777,77 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 20.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Lubań). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajRoboty budowlane
Branża (CPV)45233120-6 — Roboty w zakresie budowy dróg
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405116
Data publikacji25.08.2026 08:55
Kody CPV
45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e0a0b0f9-dd16-47d9-b38a-2b8a6a0cb549