Brak terminuBZP
Sukcesywne dostawy owoców i warzyw na potrzeby Powiatowej Bursy Szkolnej w Człuchowie
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy897 499,05 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta897 499,05 PLN
Najdroższa oferta1 165 767,75 PLN
Taniej od najdroższej268 268,70 PLN23% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+30%
897 499,05 PLN
najtańsza · wybrana1 165 767,75 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana1 165 767,75 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Człuchów). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)03200000-3 — Rolnictwo i hodowla
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405165
Data publikacji25.08.2026 09:10
Kody CPV
03200000-3Rolnictwo i hodowla
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu05.08.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-57fb8dcc-9553-4c51-9f1e-26560c02b4d1