Brak terminuBZP
Dostawa ładowarki teleskopowej dla ZSCKR w Sędziejowicach
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wybrany wykonawcaPRZEDSIĘBIORSTWO HANDLOWO-USŁUGOWO-PRODUKCYJNE "AGROS-WROŃSCY" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSTRZELCE WIELKIE
Wartość umowy389 830,16 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta389 830,16 PLN
Najdroższa oferta476 010,00 PLN
Taniej od najdroższej86 179,84 PLN18% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+22%
389 830,16 PLN
najtańsza · wybrana476 010,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana476 010,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 18.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaZespół Szkół Centrum Kształcenia Rolniczego im. Władysława Grabskiego w Sędziejowicach
MiastoSędziejowice-Kolonia
WojewództwoŁódzkie
NIP8311440538
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Sędziejowice-Kolonia). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)43250000-0 — Ładowarki czołowe
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405169
Data publikacji25.08.2026 09:12
Kody CPV
43250000-0Ładowarki czołowe
42418900-8Maszyny do załadunku lub przeładunku
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-17cc28bd-2079-4d47-8f4f-cbb244e51a62