Brak terminuBZP
Zakup biletów miesięcznych dla dzieci i uczniów dowożonych do placówek oświatowych położonych na terenie Gminy Góra Świętej Małgorzaty
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy235 850,00 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta215 925,93 PLN
Najdroższa oferta696 526,00 PLN
Taniej od najdroższej480 600,07 PLN69% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+223%
215 925,93 PLN
najtańsza696 526,00 PLN
najdroższa
najtańsza696 526,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 25.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaSAMORZĄDOWA ADMINISTRACJA PLACÓWEK OŚWIATOWYCH
MiastoGóra Świętej Małgorzaty
WojewództwoŁódzkie
NIP7751071458
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Góra Świętej Małgorzaty). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)60100000-9 — Usługi w zakresie transportu drogowego
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405177
Data publikacji25.08.2026 09:14
Kody CPV
60100000-9Usługi w zakresie transportu drogowego
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu30.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Typ zamawiającegoAdministracja rządowa terenowa
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-6f4469cd-5408-4b5f-ba5f-6fbcfcbb4ea6