Brak terminuBZP
Sukcesywne dostawy serwet i materiałów włókninowych
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy375 061,06 PLN
Liczba złożonych ofert2Niska konkurencja
Najtańsza oferta5 205,06 PLN
Najdroższa oferta218 484,00 PLN
Taniej od najdroższej213 278,94 PLN98% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+4098%
5 205,06 PLN
najtańsza218 484,00 PLN
najdroższa
najtańsza218 484,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 13.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
NazwaWojewódzki Szpital Wielospecjalistyczny im. dr. Jana Jonstona w Lesznie
MiastoLeszno
WojewództwoWielkopolskie
NIP6971598635
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Leszno). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)33140000-3 — Materiały medyczne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405045
Data publikacji25.08.2026 08:38
Kody CPV
33140000-3Materiały medyczne
33141000-0Medycyna i laboratorium
33199000-1Odzież medyczna
35113400-3Odzież ochronna i zabezpieczająca
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu20.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-d37c62be-3eac-4594-9924-6f26202af16e