Brak terminuBZP
Dostawa materiałów promocyjnych i prewencyjnych.
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy65 555,12 PLN
Liczba złożonych ofert7Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta4 390,00 PLN
Najdroższa oferta98 500,00 PLN
Taniej od najdroższej94 110,00 PLN96% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+2144%
4 390,00 PLN
najtańsza98 500,00 PLN
najdroższa
najtańsza98 500,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Wrocław). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajDostawy
Branża (CPV)39294100-0 — Artykuły informacyjne i promocyjne
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405158
Data publikacji25.08.2026 09:08
Kody CPV
39294100-0Artykuły informacyjne i promocyjne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu18.06.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy bez negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-e8cbf5b1-f7f5-44db-8a12-c860a2c19ee4