Brak terminuBZP
Remont części dachu budynku nr 10 w Areszcie Śledczym w Warszawie Białołęce
Wartość szacunkowaNie podano
WadiumBrakniewymagane
Termin składania ofert—
Konkurencyjność—dane po rozstrzygnięciach
Wynik postępowania
Wynik przetargu i analiza ofert
Wartość umowy438 211,00 PLN
Liczba złożonych ofert3Przeciętna konkurencja
Najtańsza oferta438 211,00 PLN
Najdroższa oferta487 499,00 PLN
Taniej od najdroższej49 288,00 PLN10% poniżej
Rozpiętość cenowa ofert+11%
438 211,00 PLN
najtańsza · wybrana487 499,00 PLN
najdroższa
najtańsza · wybrana487 499,00 PLN
najdroższa
Duża rozpiętość cenowa może świadczyć o różnym rozumieniu zakresu zamówienia lub odmiennych strategiach cenowych konkurencji.
Data zawarcia umowy: 06.08.2026
Informacje o zamówieniu
Zamawiający
Lokalizacja zamawiającego
Przybliżona lokalizacja miejscowości zamawiającego (Warszawa). Dane: GeoNames, OpenStreetMap.
Szczegóły zamówienia
RodzajUsługi
Branża (CPV)45261910-6 — Naprawa dachów
Numer ogłoszenia2026/BZP 00405287
Data publikacji25.08.2026 09:44
Kody CPV
45261910-6Naprawa dachów
45111300-1Roboty rozbiórkowe
45453000-7Roboty remontowe i renowacyjne
45261320-3Kładzenie rynien
45260000-7Roboty w zakresie wykonywania pokryć i konstrukcji dachowych i inne podobne roboty specjalistycze
45261000-4Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty
45312310-3Ochrona odgromowa
45262100-2Roboty przy wznoszeniu rusztowań
45321000-3Izolacja cieplna
09332000-5Instalacje słoneczne
Analiza rynkowa i konkurencja
Przebieg postępowania
- Ogłoszenie o zamówieniu17.07.2026
- Wynik postępowania (ta strona)25.08.2026
Analiza rynkowa
Warunki i informacje dodatkowe
Informacje dodatkowe
Rodzaj zamówieniaTryb podstawowy z możliwością negocjacji
Próg unijnyPoniżej progu
ID postępowaniaocds-148610-fee1e4d3-1539-4229-8da6-31e49278d6e1